آموزش دیسکوژل ناخن

آموزش دیسکوژل ناخن در آکادمی شیوا


یکی از لوازم های آرایشی پرطرفدار در بین خانم ها، لاک ناخن است. استفاده از لاک، انگشتان دست و پا را مرتب تر و کشیده تر نشان می دهد. البته ماندگاری لاک ناخن چندان زیاد نیست و بعد از چند روز ظاهر  نامرتب پیدا می کند. به همین دلیل استفاده از روش هایی مثل کاشت و ژلیش ناخن طرفداران زیادی پیدا کرده است و در سالن های آرایشی شاهد انجام و آموزش کاشت ناخن هستید. یکی از بهترین جلوه هایی که می توان به ناخن ها بخشید استفاده از دیسکوژل ناخن است.

زیبایی و دوام این روش ها باعث شده خانم های زیادی از این خدمات که محدودیت سنی نیز ندارد، برای زیباتر جلوه دادن ناخن ها استفاده کنند. دیگر شکنندگی و دفرمه بودن ناخن ها دغدغه به حساب نمی آید و با استفاده از ژلیش یا کاشت، ناخن ها به فرم و استحکام دلخواه شما می رسند. خوشبختانه برای این کار بی نهایت رنگ و طرح وجود دارد و همه چیز به خلاقیت شما بر می گردد. در ادامه همراه ما باشید تا روش دیسکوژل را به شما آموزش دهیم.

دیسکوژل ناخن چیست؟

 

آموزش رایگان دیسکوژل ناخن
فرنچ دیسکوژل

 

شاید اسم دیسکوژل را قبلا نشنیده باشید، روشی جدید برای زیبا سازی ناخن ها که البته چندان هم نا آشنا نیست. حتما تا به حال از لاک های اکلیلی استفاده کرده اید و ظاهر شاینی این لاک برای شما هم جذاب بوده است. دیسکوژل یکی از انواع لاک ژل ها است که با وجود اکلیل زیاد در ترکیبات، برق خاصی در ناخن ها ایجاد می کند. جلوه های جذاب و متفاوت این لاک ژل حتما شما را شگفت زده خواهد کرد.

نکته جالب در مورد دیسکوژل ناخن این است که جلوه متفاوتی زیر نور طبیعی و نور لامپ دارد، که هر کدام به نوبه خود جذاب و خیره کننده هستند. اوج زیبایی دیسکوژل در تاریکی مشخص می شود که با وجود نور خیلی کم، باز هم درخشندگی خود را حفظ می کند. سادگی در عین زیبایی باعث شده استفاده از این نوع لاک ژل هم برای مهمانی ها و هم برای استفاده روزانه ایده خوبی باشد.

مثل سایر کارهای زیبا سازی ناخن در مورد دیسکوژل ناخن هم به لوازم کاشت ناخن نیاز داریم. پرایمر، تاپ کت، ضدقارچ، نیپر، دستگاه UV یا LED و … از ابزار مورد نیاز هستند. همه لاک ژل ها برای خشک شدن به دستگاه احتیاج دارند. دیسکوژل نیز از این قاعده جدا نیست و همین امر موجب ماندگاری لاک ناخن تا بیش از 6 هفته می شود. ماندگاری لاک ژل به سرعت رشد ناخن و نگهداری درست از ژلیش بستگی دارد.

 

طریقه زدن دیسکوژل

 

آموزش رایگان دیسکوژل ناخن
ترکیب دیسکوژل و لاک ژل

 

تفاوت خاصی بین استفاده از دیسکوژل ها و لاک ژل های معمولی که روی ناخن طبیعی یا کاشت استفاده می شوند نیست. اما برای این که دیسکوژل جلوه و درخشندگی بهتری داشته باشد، باید مراحل با دقت بیشتری انجام شوند. اگر شما در دوره های آکادمی شیوا که یکی از بهترین آموزشگاه ناخن تهران محسوب می شود، شرکت کنید تمام موارد زیر را به صورت عملی فرا خواهید گرفت.

سوهان کشی و مانیکور

کار با سوهان کشی شروع می شود. ناخن کار ابتدا قد همه ناخن ها را همسان می کند و بعد نوبت ایجاد فرم دلخواه با استفاده از سوهان است. اگر دستان کشیده دارید فرم های مربعی شکل با سر صاف مناسب دستان شما است. در صورتی که می خواهید دستان خود را کشیده تر نشان دهید فرم بادامی یا سرگرد جلوه زیبایی دارد.

پوست اضافه قسمت انتهایی ناخن را تا جای ممکن عقب بزنید تا شکل کلی ناخن مرتب تر به نظر بیاید.

حالا نوبت برداشتن پوست های اضافه است. از نیپر استفاده کنید و دقت کافی داشته باشید که به پوست و گوشت اطراف ناخن آسیب نزنید. بر خلاف تصور همگان، نیازی نیست قبل از این مرحله ناخن ها را در آب قرار دهید. رطوبت معمولی پوست برای این مرحله کافی است و نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

وجود چربی و آلودگی زیبایی دیسکوژل را کاهش می دهد و در صورت چرب بودن بیش از حد لاک ژل به خوبی روی سطح ناخن قرار نمی گیرد. از بافر استفاده کنید تا سطح ناخن صاف شود، آلودگی های احتمالی از بین برود و لاک یکدست روی ناخن قرار بگیرد. البته در مورد استفاده از بافر زیاده روی نکنید چون صدف ناخن نازک و شکننده می شود. یک ناخن کار خوب قبل از هر چیزی سلامت ناخن را در نظر می گیرد.

از استون یا پد های موجود در بازار که فاقد استون هستند برای پاکسازی نهایی صدف ناخن استفاده کنید. هر چه این مراحل با دقت بیشتری انجام شود، برق دیسکوژل زیباتر خواهد بود.

استفاده از ضدقارچ ناخن

برای انجام هرگونه خدمات روی ناخن حتما از ضد قارچ استفاده کنید. فرقی ندارد که ناخن کاملا سالم یا کمی آسیب دیده باشد. در هر صورت استفاده از ضد قارچ یک مرحله حذف نشدنی در کارهای زیبا سازی برای جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن است.

استفاده از پرایمر ناخن

آخرین مرحله یکدست سازی سطح ناخن استفاده از پرایمر است. پرایمر های غیر اسیدی بهترین انتخاب برای دیسکوژل هستند، برای جلوگیری از خورده شدن دیسکوژل از پرایمر ژل استفاده کنید. اجازه دهید تا پرایمر کاملا خشک شود.

استفاده از بیس کت ژل و دیسکوژل

بعد از این که پرایمر خشک شد، از بیس کت ژل استفاده کنید. کناره های آزاد ناخن را کاملا ببندید و به مدت یک دقیقه در دستگاه خشک کنید.

حالا نوبت دیسکوژل ناخن است که باید در دو مرحله اعمال شود. یک لایه نازک از دیسکوژل به رنگ دلخواه را روی سطح ناخن بزنید و با استفاده از دستگاه خشک کنید. حالا لایه دوم را بزنید. برای ظرافت بیشتر کار و پوشش کل صدف ناخن، از قلم مو با شماره مناسب استفاده کنید. فراموش نکنید که لایه دوم هم باید در دستگاه به طور کامل خشک شود.

پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از دیسکوژل، شیشه لاک را کمی تکان دهید تا اکلیل و لاک ژل کاملا ترکیب شوند. استفاده از لایه ضخیم نه تنها زیبایی و درخشش لاک را بیشتر نمی کند، بلکه دوام دیسکوژل کاهش پیدا می کند و ممکن است به صورت ورقه ای از روی ناخن کنده شود.

در آخرین مرحله چک کنید که دیسکوژل به طور کامل و یکدست خشک شده باشد. سپس کمی از تاپ کت ژل را روی لایه های قبلی بزنید و مجدد از دستگاه UV یا LED برای خشک شدن نهایی استفاده کنید.

 

زیباترین رنگ ها و دیزاین ناخن با دیسکوژل

 

آموزش رایگان دیسکوژل ناخن
دیسکوژل ناخن

 

در ادامه برای شما بهترین دیزاین هایی که می توانید با دیسکوژل انجام دهید را بیان کرده ایم:

فرنچ دیسکوژل

فرنچ ناخن با وجود رنگ های مختلف دیسکوژل، رنگ های طلایی و نقره ای جذابیت بیشتری پیدا می کند. به خصوص در مورد فرنچ یا طراحی ناخن عروس با استفاده از دیسکوژل می توان طرح های فوق العاده زیبا به وجود آورد. از فرنچ دیسکوژل برای طراحی ناخن کوتاه هم می توان استفاده کرد. ترکیب فرنچ و دیسکوژل جزء ترند های طراحی ناخن در این روز ها است.

طراحی سه بعدی

اگر طرفدار ناخن های بلند و طراحی های شلوغ هستید. طراحی سه بعدی با دیسکوژل مناسب شما است. نتیجه ترکیب دیسکوژل درخشان با بیلدرژل که ظاهری حجیم دارد، یک کار سه بعدی پر زرق و برق خواهد بود.

آمبره با دیسکوژل ناخن

یک مدل ناخن ساده و دخترانه استفاده از روش آمبره است. می توانید برای زمینه از لاک ژل هلویی یا نود استفاده کنید و در قسمت بالایی ناخن کمی از دیسکوژل به صورت فید شده روی ناخن بزنید تا یک طراحی آمبره ظریف داشته باشید.

ترکیب دیسکوژل و لاک ژل

 با استفاده از ظاهر درخشنده دیسکوژل می توانید طرح های زیادی روی ناخن بزنید. یکی از طراحی های ترند، کشیدن یک قاب دیسکوژل در اطراف صدف ناخن است. استفاده ساده از دیسکوژل برای تمام ناخن ها نیز جلوه زیبایی دارد.

 

برای ثبت نام در دوره های آکادمی شیوا آماده اید؟
جهت ثبت نام و دریافت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه گیری

با توجه به استقبال فوق العاده خانم ها از خدمات زیبا سازی ناخن، یادگیری مهارت هایی مثل کاشت و ژلیش ناخن یک ایده برای کسب درآمد بالا است. آموزشگاه ناخن شیوا با به کارگیری اساتید بین المللی و ارائه مدرک معتبر تا زمان تبدیل شدن هنرجویان به یک ناخن کار حرفه ای در کنار شما است. آکادمی شیوا در زمینه های دیگر مانند خدمات آموزش رنگ مو و کراتین نیز آماده خدمت رسانی به شماست.

آکادمی شیوا

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *