ماربل ناخن

ماربل ناخن در آکادمی شیوا


یکی از تکنیک هایی که امروزه بر روی  کاشت ناخن ها انجام می شود، تکنیک ماربل است. به طرح های ابر و بادی که بر روی ناخن با استفاده از دستگاه های مختلف زده می شود، ماربل ناخن می گویند.

این تکنیک به صورت مختلف بر روی ناخن طرح ایجاد می کند و دارای الگوهای نامنظم است. یکی از مراکزی که در ایران این کار را به نحو احسن انجام می دهد، مرکز نیل کریستال است. این مرکز یکی از بهترین آموزشگاه ناخن های شهر تهران است که ناخن ها را با روشی جذاب و خاص طراحی می کند و زیبایی را به ناخن های شما می بخشد.

روش ماربل امروزه در بین جوانان بسیار پرطرفدار شده  است و معمولاً در فصول بهار و تابستان از این طرح استفاده می‌ کنند؛ زیرا این طرح  حالت تابستانی دارد و زیبای ناخن ها را چندین برابر می کند با استفاده از این طرح، دستان شما زیباییشان  چندین برابر می شود.

 ۷ روش جذاب برای طراحی ماربل ناخن

ماربل دیزاین خاصی به ناخن های شما می بخشد و شما می توانید با استفاده از آن زیبایی پوست دستتان را چندین برابر کنید.

در واقع ماربل یکی از بهترین روش هایی است که شکل ناخن های شما را زیبا تر می کند. در این مطلب می خواهیم شما را با ۷ روش برای طراحی ناخن  آشنا کنیم.

اگر شما خواهان  استفاده از این طرح جذاب و به یاد ماندنی هستید به شما پیشنهاد می کنیم متن زیر را تا انتها بخوانید تا بتوانید متناسب با سلیقه تان از طرح های جذاب استفاده کنید.

 

ماربل ناخن چیست؟
حرکات عمودی از بالا به پایین برای دیزاین ناخن

 

روش 1:

در روش اول که روشی بسیار آسان است شما بعد از اینکه ژل، به ناخن های تان زدید، می توانید با استفاده از یک چوب نازک مانند خلال دندان، لاک ژل را به صورت خط های نامنظم از روی هم بکشید.

این خطوط با هم ترکیب می شود و قلم موی شما به رنگ غوطه ور می شود. با استفاده از قلمو می توانید آن را بر روی ناخن های تان حرکت دهید و درقسمت های مختلف ناخن هایتان طرح های نامنظم ایجاد کنید.

روش اول را به ماربل اسان می شناسند؛ عیبی که این روش دارد این است که تمام ناخن ‌ها شکلشان یکسان نمی‌شود و امکان دارد هر کدام از ناخن ها شکل شان با دیگری متفاوت باشد. این روش اگر توسط مرکز معتبر آکادمی شیوا انجام شود زیبایی ناخن های شما چندیدن برابر می شود.

روش 2:

روش دوم با استفاده از ترکیب رنگ طلایی و  نقره ای انجام می شود. این روش همانند روش اول است که با استفاده از چوب نازک شبیه خلال دندان رنگ ها را بر روی هم حرکت می دهند و طرح مورد نظر که نامنظم است،  ایجاد می شود.

قلمو را به وسط ناخن ها می کشند و پودر اکلیلی و شاین را به لبه های ناخنتان می زنند. این روش خاص است و بانوانی که طرفدار وسایل و لباس های شاین هستند معمولاً با استفاده از روش دوم ناخن هایشان را زیبا می کنند.

روش3:

روش سوم با استفاده از 4 رنگ مختلف که تناژ رنگی متفاوت از هم دارند، ایجاد می شود. با استفاده از قلمو بر روی ناخن طرح های نامنظم ایجاد می گردد. در این روش خط های نامنظم ضخیم است و مانند دو روش قبل نازک نیست.

روش 4:

در  روش4 از دیزاین با سه  رنگ مختلف استفاده می‌ شود. برای کشیدن این طرح ماربل ناخن با استفاده از یک قلم موی بسیار نازک  که موهای بسیار نازکی دارد، زده می شود.

حرکات عمودی از بالا به پایین ناخن به صورت نامنظم ایجاد می‌شود که بسیار نازک است. تمیزی این کار بیش تر از روش های قبل است ولی به دقت زیادی نیاز است.  نیل کریستال از جمله بهترین مراکز در ایران است که ناخن ها را با روشی زیبا و تمیز دیزاین می کند.

 

ماربل ناخن چیست؟
ماربل ناخن، یکی از بهترین روش های دیزاین ناخن

 

روش 5:

ابتدا در این روش یک لایه  محافظ بر روی ناخن می زنند و با قلمو مواد را با  قطر زیاد بر روی ناخن ها می کشند.  قلمو سایزهای مختلفی دارد و با ضربه هایی باعث می شود که بر روی ناخن پخش شود. حالت ابر و بادی در روش پنجم بسیار زیاد است. فرم ناخن ها معمولاً در این روش مربعی است.  ماربل ناخن در این روش طرفداران زیادی دارد.

روش 6:

در روش 6 در نخستین گام از پودر کروم روی ناخن استفاده می شود. در روش 6 نسبت به روش های دیگر میزان پودر بیشتری استفاده می شود یک لایه پودری  به ناخن ها زده می ‌شود و معمولاً با استفاده از قلمو سایز متوسط  رنگ سفید را به روی ان می کشند و همچنین با استفاده از یک لاک رنگ  را به گوشه و کنار ناخن ها می زنند با استفاده از یک لاک اکلیلی به ترک بر روی ناخن ها می پردازد.

با استفاده از برق ناخن در مرحله آخر آن را فیکس می کنند که زیبایی ناخن ها چندین برابر می شود. روش 6 یک روش وقت گیر است؛ اما در مرکز نیل کریستال این روش به  صورت عالی انجام می شود. این روش جزء بهترین و زیباترین روش های ماربل ناخن محسوب می شود که افراد زیادی به طرح  آن علاقه دارند. می‌توانید این روش را با هررنگ لاکی که دوست دارید امتحان کنید و از این طرح پشیمان نمی شوید.

روش 7:

بعد از کاور کردن با استفاده از لاک ژل، قطرناخن ها افزایش پیدا می‌کند رنگ ها به صورت منظم بر روی ناخن ها می نشیند.

سپس با یک قلمو مربعی لاک ژل پخش می شود. این قلمو به صورت مورب طرح ‌هایی را ایجاد می کند با استفاده از سوهان و پولیش ناخن می توانید طرح ها را منظم تر کنید.

معمولا برای ناخن هایی که بزرگ هستند از روش 7 استفاده می شود. زیرا این طرح شلوغ است و برای ناخن هایی که بزرگ اند مناسب است.

واتر ماربل (ماربل ناخن با آب)

واتر ماربل سبب می‌شود که حالت مرمری بر روی ناخن ها ایجاد شود. واتر ماربل از ترکیب چند رنگ لاک درست می شود و زیبایی ناخن ها را چندین برابر می کند.

این روش یکی از بهترین روش هایی است که آکادمی شیوا به انجام آن مشغول است. روش ماربل ناخن با اب را می توانید به صورت حرفه ای با کادر مجرب ما تجربه کنید.

 

ماربل ناخن چیست؟
انجام لاک ژل و ماربل ناخن در مرکز ناخن آکادمی شیوا

 

نمونه عکس‌های ماربل ناخن

اگر شما می خواهید این روش  را بر روی ناخن هایتان انجام دهید و نمی دانید از کدام روش بهتر است استفاده کنید؛  به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام این روش از نمونه عکس های ماربل ناخن استفاده کنید.

عکس های ماربل ناخن به شما کمک می کند تا روش ها را بشناسید و با توجه به پوست دستتان و تناژ آن یک طرح زیبا انتخاب کنید.

اکادمی شیوا یکی از بهترین مراکزی است که به کار دیزاین و انواع خدمات ناخن پرداخته است. در این مراکز بهترین ناخن کاران مشغول به کار شده اند و انواع خدمات و آموزش ناخن به نحو عالی در این مرکز انجام می شود.

آکادمی شیوا

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *